Dowozy
HARMONOGRAM - ROZKŁAD JAZDY
autobusu dowożącego dzieci przedszkolne i uczniów
Szkoły Podstawowej w Daniszynie w roku szkolnym 2023/2024
- Szkoła Podstawowa w Daniszynie 05.02.2024 - 21.06.2024
- Publiczne Przedszkole w Daniszynie 05.02.2024 - 21.06.2024
DOWOZY – poniedziałek-piątek
Godz. odjazdu |
Trasa przejazdu - czas orientacyjny |
710
SP |
710Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 720Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 730Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; 740Daniszyn-baza,Daniszyn-szkoła; |
755
P SP |
755Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 805Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 815Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; 825Daniszyn-baza, Daniszyn-szkoła;/koniec trasy dowozów/ |
ODWOZY - poniedziałek, środa, czwartek, piątek
Godz. odjazdu |
Trasa przejazdu - czas orientacyjny |
1300
SP |
1300Daniszyn-szkoła; 1310Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1320Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1330Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa.
|
1445
P SP |
1445Daniszyn-szkoła; 1455Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1505Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1515Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; /koniec trasy dowozów/ |
ODWOZY - wtorek
Godz. odjazdu |
Trasa przejazdu - czas orientacyjny |
1350
SP |
1350Daniszyn-szkoła; 1400Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1410Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1420Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa. |
1445
P SP |
1445Daniszyn-szkoła; 1455Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1505Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1515Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; /koniec trasy dowozów/ |
HARMONOGRAM - ROZKŁAD JAZDY
autobusu dowożącego dzieci przedszkolne i uczniów
Szkoły Podstawowej w Daniszynie w roku szkolnym 2023/2024
- Szkoła Podstawowa w Daniszynie 04.09.2023 - 21.06.2024
- Publiczne Przedszkole w Daniszynie 04.09.2023 - 21.06.2024
DOWOZY – poniedziałek-piątek
Godz. odjazdu |
Trasa przejazdu - czas orientacyjny |
710
SP |
710Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 720Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 730Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; 740Daniszyn-baza,Daniszyn-szkoła; |
755
P SP |
755Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 805Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 815Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; 825Daniszyn-baza, Daniszyn-szkoła;/koniec trasy dowozów/ |
ODWOZY - poniedziałek, środa, czwartek
Godz. odjazdu |
Trasa przejazdu - czas orientacyjny |
1300
SP |
1300Daniszyn-szkoła; 1310Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1320Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1330Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa.
|
1445
P SP |
1445Daniszyn-szkoła; 1455Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1505Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1515Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; /koniec trasy dowozów/ |
ODWOZY - wtorek
Godz. odjazdu |
Trasa przejazdu - czas orientacyjny |
1350
SP |
1350Daniszyn-szkoła; 1400Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1410Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1420Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa. |
1445
P SP |
1445Daniszyn-szkoła; 1455Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1505Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1515Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; /koniec trasy dowozów/ |
ODWOZY - piątek
Godz. odjazdu |
Trasa przejazdu - czas orientacyjny |
1300
SP |
1300Daniszyn-szkoła; 1310Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1320Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1330Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa.
|
1350
P SP |
1350Daniszyn-szkoła; 1400Cegły-początek miejscowości, Cegły-przystanek; 1410Mazury-1, Mazury-pętla stacja ORLEN, Onęber, Mazury-2; 1420Chruszczyny-początek miejscowości, Chruszczyny-pętla autobusowa; /koniec trasy dowozów/ |